POIR

Rodzinny weekend w Warszawie – spędź go aktywnie!

Liczne obowiązki i praca sprawiają, że w tygodniu jesteśmy zbyt zmęczeni, by wieczorami produktywnie spędzać czas. Dzieci również nie próżnują: szkoła, lekcje, zajęcia dodatkowe – nasze pociechy mają mało czasu na chwile wytchnienia. To wszystko powoduje, że mamy niewiele dni, w których możemy przebywać z rodziną. Okazją do nadrobienia zaległości są weekendy – czekają na nie wszyscy, nie tylko rodzice, ale i dzieci. Dlatego powinniśmy spędzać je w gronie najbliższych, by zbudować silne relacje, ale też świetnie się razem bawić. Szczególne miejsce na mapie stołecznych atrakcji zajmuje Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – serwujemy atrakcje na najwyższym poziomie!

 

Co ciekawego robić w weekend z dziećmi? – atrakcje w mieście

 

Wiele rodzin planuje weekendowe wyjazdy za miasto w okolice Warszawy. Takie wycieczki to świetny pomysł! Są doskonałą okazją do spędzenia aktywnego czasu na świeżym powietrzu i poznania urokliwych, ciekawych miejsc na Mazowszu. Jednak jeśli planujesz dalszy wyjazd, lepiej zostawić wycieczkę na długi majowy weekend lub wakacje. Dodatkowym utrudnieniem jest pogoda, która nie zawsze dopisuje. Co zatem robić w sobotę i w niedzielę w mieście? Jak spędzić wolny czas? – w stolicy nie sposób się nudzić! Miasto serwuje wiele różnych form aktywnego i biernego wypoczynku. Odbywają się tu liczne atrakcje, eventy, festyny, wystawy i wiele innych ciekawych wydarzeń kulturalnych, które warto zobaczyć. Również kluby i parki rozrywki zachęcają do korzystania ze współczesnych form aktywności, przeznaczonych nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dla dorosłych. Sport i zabawa to doskonałe połączenie – w zdrowym ciele, zdrowy duch!

 

Jak spędzać czas wolny? – wspólne chwile w centrum rozrywek i restauracji

 

Sposobów na organizację wolnego czasu dzieci i młodzieży jest wiele, jednak w Hulakula stawiamy na czynny odpoczynek. Rozrywkowe Centrum Miasta to miejsce stworzone dla rodzin! Czeka tu wiele atrakcji – strefa malucha, Hulaland oraz dostosowany do nieco starszych dzieci Hulapark. Ciekawa aranżacja pobudzi wyobraźnię i zapewni rewelacyjną zabawę. Jeśli plac zabaw to tylko w Hulakula! Co więcej, w ciepłe dni na zewnątrz czeka letni ogródek – największa rekreacyjna przestrzeń prawobrzeżnej Warszawy. Doskonała do zorganizowania imprez w plenerze. Dodatkowo dzieci i młodzież mogą korzystać z kręgli i bilarda – to sposób na wspólne chwile z rodzicami! Po rodzinnym szaleństwie zapraszamy do naszej restauracji. Zadbamy tu o najbardziej wymagające podniebienia naszych najmłodszych Gości – w menu dziecięcym coś dla siebie znajdzie największy niejadek. Pożywne i smaczne dania dodadzą energii na kolejne godziny zabawy. Dodatkowo po zmierzchu wiele atrakcji czeka na dorosłych – muzyka na żywo, świetne drinki i pyszne jedzenie. Rewelacyjny czas we dwoje spędzą tu pary, ale też większe grupy.

 

Atrakcje dla dzieci – aktywny wypoczynek z rodziną w Hulakula

 

Hulakula to nie tylko place zabaw, ale też inne formy rozrywki. Organizujemy dużo tematycznych warsztatów dla najmłodszych, bale karnawałowe dla dzieci i wiele, wiele więcej – z nami nie sposób się nudzić! Dodatkowo mamy przestrzeń zagospodarowaną kultowymi automatami do gier – świetna alternatywa dla najnowszych wersji komputerowych. Dodatkowo to pomysł na rodzinną rozgrywkę, każdy może podjąć gamingowe wyzwanie – niech wygra najlepszy! W Rozrywkowym Centrum Miasta świetny czas spędzą rodzice i ich pociechy. Gwarantujemy świetną zabawę, która nie będzie miała końca.

 

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale też centralny ośrodek licznych atrakcji, eventów i imprez. Ulubione formy rozrywki znajdą tu wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli, ale też rodziny. Fun parki prześcigają się w zapewnianiu nowatorskich form spędzania wolnego czasu. Jeśli nie wiesz gdzie jechać na rodzinny weekend, nie masz pomysłu lub środków na wypad za miasto, zajrzyj do Rozrywkowego Centrum Miasta. Hulakula to wyjątkowe miejsce na stołecznej mapie imprez dedykowanych dla różnych grup wiekowych – u nas każdy znajdzie coś dla siebie, miło spędzając czas. Jeśli jeszcze u nas nie byliście, koniecznie nas odwiedźcie – zapewniamy, że Rozrywkowe Centrum Miasta zostanie Waszym ulubionym miejscem w Warszawie. Już dziś sprawdźcie nasz kalendarz imprez – w najbliższym czasie będzie się u nas dużo działo. Nie może Was zabraknąć!