POIR

Szkolenia w Warszawie – kompleksowo i profesjonalnie

Warszawa to miasto dużych możliwości, jest nie tylko kulturalnym i rozrywkowym centrum Polski, ale także biznesowym. Każdego roku odbywają się tu największe w kraju konferencje, seminaria, spotkania i kongresy przyciągające przedsiębiorców ze stolicy, okolic, a nawet z odległych miejscowości. Szybkie tempo zmian, wciąż nowe technologie, metody i techniki wykorzystywane na rynku pracy wymuszają konieczność ciągłego doszkalania i dokształcania pracowników. Stąd w Warszawie pracodawcy i firmy konsultingowe organizują szkolenia, które umożliwiają poszerzanie wiedzy i kompetencji zatrudnianych osób.

Szkolenia i kursy w Warszawie

W Warszawie swoją siedzibę mają największe firmy i startupy. Stolica utożsamiana jest z najnowocześniejszymi technologiami i nowymi formami zatrudnienia. Nic dziwnego, że co roku odbywają się tu najważniejsze konferencje i kongresy, na które przyjeżdżają przedsiębiorcy z całego kraju. Jednak nie tylko to wpływa na duże zainteresowanie seminariami, kursami i szkoleniami w stolicy. Przyczynia się do tego również doskonała infrastruktura. Liczne hotele, noclegi, sale konferencyjne i szkoleniowe – w Warszawie można wybierać spośród wielu ofert. Z pewnością każdy znajdzie tu idealne miejsce do biznesowych spotkań i pracowniczych szkoleń. Wyjątkowym zapleczem wyróżnia się Rozrywkowe Centrum Miasta – kameralna atmosfera, klubowy klimat i nowoczesne sale szkoleniowo-konferencyjne wyposażone w najlepszy sprzęt multimedialny.

 

Organizacja szkoleń i kursów – tylko z Hulakula!

Przygotowanie profesjonalnego szkolenia i kursu wymaga odpowiedniego zaplecza i oprawy. Sale konferencyjne w Rozrywkowym Centrum Miasta zaopatrzone są w profesjonalny sprzęt multimedialny i techniczny. Posiadamy najnowsze technologie, które umożliwiają zorganizowanie nowoczesnego wydarzenia firmowego. Gwarantujemy wsparcie techniczne przy planowaniu i przeprowadzeniu eventu oraz pomoc doświadczonej obsługi w koordynacji spotkania na każdym etapie jego trwania. Co ważne, Hulakula to również kameralne warunki, które sprzyjają tworzeniu odpowiedniej atmosfery szkolenia. Dodatkowo do dyspozycji jest również smaczny i niedrogi catering z menu naszej restauracji.

 

Impreza integracyjna po szkoleniu lub kursie? Czemu nie!

Po oficjalnej części szkolenia lub kursu doskonałym pomysłem jest zagwarantowanie pracownikom odrobiny relaksu – w Hulakula jest to możliwe! Rozrywka to nie tylko forma aktywnego wypoczynku, ale także doskonała okazja do wspólnej integracji. Kręgle, bilard, kultowe automaty do gier, gry zręcznościowe – gwarantujemy wiele atrakcji. Co więcej, w Rozrywkowym Centrum Miasta rozegracie firmowy turniej bowlingowy, który rozbudzi w w pracownikach ducha rywalizacji, ale także współpracy. Kto wie, może zorganizujecie ligę firmową i zawalczycie o puchar? Zawody w grupie kolegów i koleżanek z pracy z pewnością pozytywnie wpłyną na relacje i zwiększą motywację do wykonywanych obowiązków. Dodatkowo, do dyspozycji naszych Gości jest również restauracja i bar. Najlepsze w mieście soft drinki i napoje, smaczne dania główne i przekąski zapewnią energię na długie godziny wspólnej zabawy. Klubowa muzyka i kameralna atmosfera to idealne warunki do organizacji firmowego przyjęcia integracyjnego.

Szkolenie połączone z wyjściem integracyjnym to doskonały pomysł, który z pewnością docenią Twoi pracownicy. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże w przygotowaniu najlepszego firmowego szkolenia i spotkania integracyjnego. Mamy wiele ciekawych propozycji, które zagwarantują powodzenie przedsięwzięcia. Jeśli jednak masz swój własny pomysł na event, chętnie zaaranżujemy go według Twoich wskazówek. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane wydarzenie. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji udanych eventów, zaufaj fachowcom!