POIR

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Urodziny to dzień, który powinno się świętować z wielką pompą – zwłaszcza te dziecięce. W końcu to wyjątkowe wydarzenie, odbywające się tylko raz do roku. By były niezapomniane, wybierz wyjątkowe miejsce na urodziny. Warszawa może ich zaoferować wiele, sale nigdzie nie znajdziesz tak bajecznie dużego wyboru opcji, jak w Hulakula! Z nami urodziny dla dzieci są zawsze udane!

Przyjęcia urodzinowe to nasza specjalność!

Rozrywkowe Centrum Hulakula zatroszczy się o moc atrakcji urodzinowych dla wszystkich, którzy przybędą na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Zadbamy o wszystko – począwszy od bezpiecznego i komfortowego miejsca na imprezę, przez smakowite przekąski, aż po animacje i inne zabawy dla wszystkich uczestników.

A co konkretnie czeka na Ciebie? U nas organizacja imprez dla dzieci przebiega od A do Z. Zajmiemy się kwestiami takimi, jak:

  • planowanie – bo urodziny dla dzieci rozpoczynają się dużo wcześniej, niż sama zabawa. Odwiedź Hulakula i porozmawiaj z nami o swoim pomyśle. Ustalmy, ilość gości, czas imprezy, jej datę oraz wszystko, co wydarzy się, gdy wszyscy zaproszeni przybędą do naszego Rozrywkowego centrum,
  • sale – do Twojej dyspozycji oddamy jedną z aż sześciu sal urodzinowych – każda z nich została zaaranżowana inaczej – tak, by urodziny dla dzieci mogły się odbywać w różnorodnym otoczeniu,
  • przekąski – nasze zaplecze gastronomiczne pozwoli na dostarczenie na urodziny tortu oraz jedzenia, zgodnie ze wspólnie ustalonym menu. Masz pewność, że mali goście zjedzą smaczne i bezpieczne rzeczy, które jeszcze spotęgują dobrą zabawę,
  • moc atrakcji – dobry animator, magik, a może dziecięcy turniej gry w kręgle czy sesja na oldschoolowych maszynach do gry? Z nami wszystko jest możliwe!

Organizacja imprez dla dzieci: Warszawa i okolice

Do Hulakula zapraszamy nie tylko, jeśli potrzebny Ci jest lokal na urodziny. Bal karnawałowy? Impreza na zakończenie roku szkolnego, a może zwykły kinderbal bez okazji? Niezależnie od tego, jaki event dla maluchów planujesz, z nami będzie po prostu łatwiej. W Hulakula czeka wszystko, czego potrzebujecie, by zabawa była naprawdę wyśmienita. A nasi eksperci, dla których organizacja urodzin dla dzieci to praca, ale i pasja, podzielą się również swoimi pomysłami, by event przeszedł do historii jako absolutnie niezapomniany.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych salach urodzinowych? Oczekujesz pełnej oferty urodzinowej? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas i porozmawiaj – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zorganizujemy urodziny marzeń!

REZERWACJA IMPREZ URODZINOWYCH

tel. 22 18 28 009 w godz. 12.00-20.00
e-mail: placzabaw@hulakula.com.pl

Regulamin_organizacji_urodzin

 

 

WYBIERZ JEDEN Z DOSTĘPNYCH PAKIETÓW

REZERWACJA IMPREZ URODZINOWYCH

tel. 22 18 28 009 w godz. 12.00-20.00
e-mail:
placzabaw@hulakula.com.pl